Сучасні цифрові технології

Відеоспостереження Поява цифрових камер спостереження на початку 2000-их років визначила початок нової ери в розвитку систем безпеки. Фактично, цифрова камера - це невеликий автономний комп'ютер, підключений до телекомунікаційної мережі. Він має індивідуальні налаштунки, алгоритм поведінки і здатний автономно виконувати певні функції. У своїх проектах ми пропонуємо обладнання від одного з провідних виробників систем відеоспостереження HIKVISION

Ось деякі з основних переваг цифрових рішень:

По-перше, результат досягається за рахунок роздільної здатності видеокадру, який вимірюється в мегапікселях (Мп) . На даний момент - це 2Мп (FullHD, 1920x1080) і вище (4МП, 8Мп, 12Мп). По-друге, величезну роль грає спосіб доставки інформації. На відміну від аналогових систем, тут зображення позбавлене завад та інших дефектів, що виникають в процесі передачі відео сигналу. Та й метод подачі живлення значно надійніше.

Порівняння зображення, одержуваного від аналогової та цифрової камери (IP камері)Три камери знаходяться на відстані 10 метрів від припаркованих автомобілів. Клікніть по картинці для збільшення зображення і постарайтеся розглянути деталі в області блакитного прямокутника. Видно, що в у прикладі 2-х мегапіксельної камери можна розпізнати не тільки номерний знак автомобіля, але і інші дрібні деталі.


Однак, не варто "гнатися за мегапікселями". Якість розпізнавання інформації залежить як від роздільної здатності матриці камери, так і від встановленої оптики. Часто, підбір правильної фокусної відстані об'єктива (або ширини кута огляду ) дозволяє домогтися кращих результатів, ніж збільшення роздільної здатності.
Багато режимів налаштування зображення доступні виключно цифровим камерам. Один з хороших прикладів - ввімкнення функції широкого динамічного діапазону (Wide Dynamic Range - WDR) . Якщо в кадрі присутні одночасно і дуже яскраві і дуже темні зони, звичайна камера "усереднює" картинку. В результаті чого частина деталей втрачається. Цифрова камера робить два знімки з різною витримкою, тим самим розширюючи діапазон чутливості і проявляючи деталі:

Налаштування зображення за допомогою функції WDR (широкий динамічний діапазон)Налаштування зображення за допомогою функції WDR (широкий динамічний діапазон). Клікніть по картинці для детального перегляду.

Цифрові камери не прив'язані до обмеженої території як це було в епоху аналогового відеоспостереження, а можуть бути встановлені в будь-яких місцях, де є доступ до мережі. Кожен екземпляр працює незалежно від інших і передає інформацію на центральний пристрій зберігання і обробки, який географічно може перебувати в будь-якому місці:

Схема розподіленого відеоспостереження

У цифровій IP-камері закладений необмежений потенціал. Хороший виробник практично кожні півроку випускає оновлення програмного забезпечення камер і пристроїв управління, які усувають дрібні недоліки, розширюють існуючі можливості і привносять абсолютно новий функціонал. Таким чином, Ваша система не тільки не старіє морально, а й удосконалюється відповідно до вимог часу.

Популярні 2-ух мегапіксельні цифрові камери Hikvision (зліва направо): купольна DS-2CD2120F-I, кубічна DS-2CD2420F-I з підтримкою двостороннього звуку, циліндрична DS-2CD2020F-I, варіфокальна DS-2CD2620F-IS:

Популярні 2-ух мегапіксельні цифрові камери Hikvision (зліва направо): купольна DS-2CD2120F-I, кубічна DS-2CD2420F-I з підтримкою двостороннього звуку, циліндрична DS-2CD2020F-I, варіфокальна DS-2CD2620F-IS

Практика встановлення та експлуатації обладнання Hikvision за останні 5 років показує, що на кожну 1000 камер припадає лише 1-2 рекламації. Що є дуже хорошим показником відмовостійкості.

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.