Проектування та 3D візуалізація

Будь-який проект відеоспостереження починається з рішення типових питань:

 • 1Як розташувати камери спостереження?
 • 2Якою має бути роздільна здатність та оптика?
 • 3Які специфічні параметри системи?
 • 4Як побудувати телекомунікаційну мережу?

  Але навіть коли для виконавця відповіді ясні, замовник все одно хоче знати: а що саме і в яких ракурсах будуть "бачити" камери?

  У простих випадках, ми просто розташовуємо камери на плані приміщень і даємо на узгодження замовнику. Але, якщо виникають сумніви, використовуємо фотофіксацію ракурсів. Це означає виїзд на об'єкт і фотографування видів з тих точок і такими параметрами оптики, які будуть у майбутніх камер спостереження.

  Проект відеоспостереження та охоронної системи з планованими видами камер спостереження

  Але що ж робити, якщо об'єкт знаходиться на стадії проектування або в процесі будівництва? Зафіксувати ракурси камер спостереження "на місці" не вийде. У таких випадках ми пропонуємо побудувати об'ємну 3D модель приміщень і провести візуалізацію ракурсів майбутніх камер спостереження.

  Розглянемо як це робиться на прикладі проекту супермаркету. В даному випадку, конфігурація торгового залу, аж до останнього етапу здачі магазину - розміщення стелажів і викладки товарів, відома тільки "на папері".

  Дано: план приміщень, на якому позначено розміщення елементів торгового залу. Будується 3D модель будівлі з урахуванням торгових меблів та іншого устаткування.

  Об'ємна модель торгового залу магазину

  На плані фіксуються місця спостереження і підбираються відповідні ракурси:

  Коли всі позиції оброблені, можна нанести на плани їх точне розташування і висоту. Потім виконати монтаж кабелів. А після закінчення чистової обробки залу, завершити встановлення камер спостереження.

 • Зв'яжіться з нами

  Подзвонити нам
  +380(50)697-67-70
  Viber Написати/подзвонити
  +380(50)697-67-70
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.