Про компанію

Наша команда - це 20-річний досвід у сфері інформаційних технологій, телекомунікацій та систем безпеки. Монтаж комп'ютерних мереж, відеоспостереження та охоронних систем в Ужгороді та Закарпатській області - це наша повсякденна робота. Ми завжди відкриті для співпраці та пошуку нових індивідуальних рішень.

Багаторічний досвід, постійне вивчення передових технологій і присутність в команді фахівців найрізноманітніших профілів дозволяє нам реалізувати будь-який навіть самий нестандартний проект в сфері інформаційних систем, відеоспостереження та контролю.

Наші переваги:

  • 1Тільки надійне і перевірене роками обладнання. Ми пропонуємо рішення від провідних виробників телекомунікаційних систем, відеоспостереження і систем безпеки, які мають високі показники відмовостійкості при доступних цінах.
  • 2Грамотне проектування та впровадження. Хороша інформаційно-технічна система передбачає безвідмовну роботу в цілодобовому режимі протягом багатьох років. Наше кредо - ретельне опрацювання проекту, якісний монтаж і повне документування.
  • 3Індивідуальний підхід. Кожен проект, як і кожен наш замовник - унікальні. Ми не "штампуємо копії", а пропонуємо індивідуальні рішення.
  • 4Повна гарантія і безкоштовна підтримка. Ми настільки впевнені в нашому обладнанні і якості монтажу, що даємо повну гарантію на всю систему. Це означає, що в разі поломки, виїзд на місце і заміна обладнання виконується повністю за наш рахунок. Також ми гарантуємо безкоштовну консультацію по телефону або по інших каналах зв'язку без обмеження терміну дії.

Актуальні новини компанії та інша інформація на сторінці
Facebook: Онлайн Відео Системи

Відеоматеріали та наочні приклади на каналі
Youtube: Онлайн Відео Системи

Контакти

Наша команда

Наша команда - це 20-річний досвід у сфері інформаційних технологій, телекомунікацій та систем безпеки
Олег Варфоломєєв
Керівник
Мирослав Шафраньош
Менеджер Проектів
Сергій Варфоломєєв
Провідний Інженер
Василь Герчук
Інженер, Менеджер Проектів
Роман Лакота
Інженер, Відеооператор

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.