Розумні охоронні системи

Багато років системи охоронної сигналізації стоять на сторожі безпеки бізнесу і особистого життя. Ми звикли до клавіатури на вході, "сирени" на фасаді і виїзду групи швидкого реагування. Здається, нічого нового придумати вже не можна. Але це не так. Класичні рішення, побудовані на базі застарілих технологій, мають цілу низку недоліків:

  • 1слабкий функціонал
  • 2неможливість особистого дистанційного керування і контролю
  • 3відсутність або незадовільна якість візуального спостереження
  • 4застарілі засоби оповіщення на мобільні пристрої

Ми пропонуємо сучасний комплекс безпеки , який складається з органічно взаємодіючих технічних засобів (охоронна сигналізація, контроль вторгнень, відеоспостереження, керування доступом і автоматикою будинку) та забезпечує 100% підтримку мобільних пристроїв, віддалене керування і оповіщення:

Комплексна система безпеки: охоронна сигналізація, контроль доступу і відеоспостереження

Якщо говорити простими словами:

Охоронна сигналізація Беремо за основу сучасну охоронну сигналізацію. Датчики руху в комплексі з приймально-контрольним приладом (ПКП) відстежують як проникнення всередину приміщення, так і небажані переміщення по прилеглій території. Контролюються і інші аспекти безпеки: пожежа, затоплення, чадний газ, відмови систем обігріву та ін.

Відеоспостереження Додаємо відеоспостереження та налаштовуємо інтеграцію з охоронною системою. Це дозволяє не тільки здійснювати візуальний контроль об'єкта, але й підключити відправку фотознімків з камер спостереження на e-mail. Якщо відбувається якась подія, ви можете оперативно прийняти рішення відразу по вигляду знімків, а вже потім детально проаналізувати відео записи.

Підтримка мобільних пристроїв Забезпечуємо підтримку мобільних пристроїв. Навіть перебуваючи на іншому кінці світу, зі свого смартфона можна керувати сигналізацією так, як ніби ви робите це з клавіатури в будинку. Більш того, є віддалений моніторинг всієї системи: стан контрольованих зон і пристроїв, аварії в системі, журнал дій.

Оповіщення на мобільні термінали Запускаємо оповіщення про події. Тепер це не тільки SMS-повідомлення. PUSH-повідомлення моментально відображаються в рядку статусу смартфона, а e-mail оповіщення можна відстежувати ще й на стаціонарному комп'ютері, ноутбуці або планшеті

Контроль доступу Підключаємо управління доступом і домофон. Це означає, що за допомогою радиобрелка або смартфона можна управляти, наприклад, автоматичними воротами або замком хвіртки. Не забуваємо і про домофон. На ваш смартфон приходять відео виклики також як і на настінну панель, а зображення записується в систему відеоспостереження.

Розумний будинок Інтегруємо елементи «розумного будинку». Ви можете дистанційно керувати освітленням, вмикати/вимикати будь-яку домашню автоматику: систему опалення, кондиціонування, поливу тощо


Таку систему можна "здати на пульт" до будь-якої охороної фірми. У конфігурації задається: які з подій викликають приїзд групи швидкого реагування, а які - ні. Причому, ви особисто отримуєте оповіщення абсолютно про всі події.

Монтаж охоронної сигналізації та систем контролю безпеки будинку, офісу, магазину або кафе - це повсякденна робота команди «Онлайн Відео Систем». Залежно від ваших вимог і планованого бюджету, ми підберемо оптимальну схему реалізації конкретного проекту.

Тепер ви більше не прив'язані тільки до стаціонарного посту охорони. Додайте ще й особистий контроль: цілодобово, в будь-якому місці, на звичному для вас пристрої.

  • 1Акцент на онлайн доступ. Зайняті люди не сидять на одному місці. Віддалений контроль і керування системою безпеки через Інтернет - ось обов'язкова норма для наших систем.
  • 2Тільки надійне і перевірене роками обладнання. Ми пропонуємо рішення провідних виробників систем відеоспостереження та безпеки, які мають високі показники відмовостійкості при доступних цінах.
  • 3Індивідуальний підхід. Кожен проект, як і кожен наш замовник - унікальні. Ми не "штампуємо копії", а пропонуємо індивідуальні рішення.
  • 4Повна гарантія та безкоштовна підтримка. Ми настільки впевнені в нашому обладнанні і якості монтажу, що даємо повну гарантію на всю систему. Це означає, що в разі поломки, виїзд на місце і заміна обладнання виконується повністю за наш рахунок. Також ми гарантуємо безкоштовну консультацію по телефону або по інших каналах зв'язку. Без обмеження терміну дії послуги.

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.