Відеоаналітіка: розпізнавання автономерів

Ще кілька років тому камери спостереження займалися тільки одним завданням - передачею зображення кінцевому користувачеві. З розвитком процесорної техніки, системи відеоспостереження почали оснащуватися додатковим функціоналом, який покликаний допомогти людині в рутинній обробці даних і прийнятті рішень. Так з'явилася відеоаналітіка - інтелектуальний аналіз відеозображення без прямої участі людини.

Розглянемо один із прикладів відеоаналітики - розпізнавання державних номерних знаків автомобілів з можливістю завдання певних реакцій на події та обліком переміщення транспорту. Камера спостереження, що оснащена спеціальним функціоналом (LPR, License Plate Recognition), розміщується в зоні видимості проїзду автомобілів: дорога, в'їзд на стоянку тощо. Алгоритм розпізнає автомобільний номер, країну реєстрації та напрямок руху. Всі отримані дані зберігаються в електронному журналі для подальшого використання: пошук автомобіля за номером (або частини номера), вибірка по номеру за період.

В наступному прикладі камера Hikvision DS-2CD4A26FWD-IZS/P (8-32) встановлена ​​при в'їзді на парковку:

В системі можна створити списки автономерів і налаштувати тип реакції на появу певних автомобілів. Наприклад, відправити повідомлення на вказаний e-mail або надіслати повідомлення на віддалене робоче місце. Камера також може управляти системою контролю доступу: відкривати шлагбаум при наближенні автомобіля, номер якого значиться в списку.

Дізнайтесь більше: відеоаналітика та автоматизація контролю.

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.