Магазини: візуалізація ракурсів торгового залу

Безумовно, торговий зал - це зона особливої ​​уваги служби безпеки магазину. Товарні стелажі утворюють своєрідні "перестінки" і розбивають приміщення на частини, кожна з яких вимагає окремого контролю для відстеження фактів крадіжки. Особливість проектування системи відеоспостереження для магазину полягає в тому, що на етапі будівництва обладнання торгового залу ще не змонтовано. Все встановлюється тільки на завершальній стадії - безпосередньо перед запуском в експлуатацію. Однак, знати розміщення камер спостереження потрібно заздалегідь, щоб закласти необхідні комунікації ще до закінчення оздоблювальних робіт. Більш того, потрібно точно розуміти, що ж буде бачити служба безпеки, коли магазин почне працювати. Як побачити те, чого ще немає? На допомогу приходить 3D моделювання.

Отже, дано: план приміщень, на якому зазначено розташування елементів торгового залу. Будується об'ємна модель будівлі з урахуванням торгових меблів та іншого устаткування.

Об'ємна модель торгового залу магазину

На плані фіксуються точки спостереження і підбираються відповідні ракурси:

Тепер, коли місця розміщення камер опрацьовані, можна нанести на плани їх точне розташування і висоту установки. Потім виконати прокладання кабелів. А після закінчення кінцевого облаштування залу, закінчити монтаж камер спостереження.

Інші наші рішення для магазинів:
Контроль касових операцій

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.