Магазини: контроль касових операцій

Касовий вузол - це те місце в будь-якому магазині, до якого прикута особлива увага адміністрації торгового підприємства. Адже саме тут відбувається зіставлення проданої продукції і отриманих грошей. Досить часто на цій ділянці відбуваються помилки або навіть цілеспрямовані махінації:

  • 1 помилкова решта
  • 2 проводка «в обхід каси»
  • 3 підміна одного найменування іншим
  • 4 підміна кількості товару

Для аналізу таких випадків одного відеоспостереження мало, адже важко зіставити - що було реально відпущено, а що саме «проведено по касі». На допомогу приходять системи контролю касових операцій або, по-іншому, системи кеш-контролю.

У найпростішому варіанті виконання, на відеозображення від камери спостереження накладається текстова інформація про рух товарів і грошей, яку в спірних або підозрілих ситуаціях легко проаналізувати: в режимі реального часу або по запису. Оскільки сучасні цифрові камери мають досить потужний функціонал, ніяких додаткових пристроїв купувати немає необхідності . Залишається тільки «зв'язати» облікову систему магазину з відповідними камерами відеоспостереження.

Що ж ми отримуємо:

  • 1 візуальний контроль товарів: їх найменування і кількість
  • 2 контроль коштів
  • 3 аудіо контроль - як додатковий засіб вирішення конфліктних ситуацій

На відео - приклад реалізації одного з таких проектів, що був впроваджений командою «Онлайн Відео Систем» спільно з IT-фахівцями замовника.

Можливі також і більш складні варіанти організації системи контролю магазину: підключення до системи торгових вагів і іншого контрольно-облікового обладнання, стикування з системою контролю доступу та обліку робочого часу персоналу. Запис подій проводиться в окрему базу даних з можливістю подальшого пошуку необхідного відео фрагмента за подією, часу, найменуванню тощо. Схема і алгоритм роботи такого комплексу розробляється під конкретного замовника і специфіку роботи магазину.

Інші наші рішення для магазинів:
Відеоспостереження торгового залу супермаркету. Проектування і 3D візуалізація.

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.