Наші послуги

Чи замислювалися ви, навіщо взагалі потрібна система відеоспостереження? Яка її головна задача? Спостерігати? Ні. Головна мета відеоспостереження - це контроль:

 • - персоналу і відвідувачів
 • - робочих і комерційних процесів
 • - трафіку людей та транспорту
 • - вторгнень на територію
 • - правопорушень
 • - небезпечних ситуацій

Раніше всім цим займався такий собі охоронець, який сидів біля монітора і безперервно аналізував зображення від камер спостереження. Тепер ця схема викликає посмішку. Старі підходи невблаганно відходять у минуле, а на допомогу приходять сучасні цифрові технології:

Класична схема відеоспостереження. Переваги сучасних цифрових технологій

Мета - отримати систему відеоспостереження і контролю, яка:

 • 1безвідмовно працює в автономному режимі
 • 2приймає рішення і оперативно відсилає повідомлення
 • 3видає користувачеві вже аналітично оброблену інформацію

Сфера застосування систем відеоспостереження дуже різноманітна, це: магазини та супермаркети, кафе і ресторани, офіси і установи, виробничі підприємства та склади, готелі і рекреаційні комплекси, будинки і квартири, дитячі навчальні заклади та всілякі місця перебування людей.

Ретельне проектування, комплексний індивідуальний підхід, тільки перевірене роками практики обладнання, якісний монтаж і гарантована техпідтримка - ось кредо команди Онлайн Відео Систем. Часто також, крім розробки проекту, ми виконуємо і 3D візуалізацію ракурсів спостереження, яка допомагає замовнику уявити те, що він згодом побачить на моніторі. А використання засобів відеоаналітики та інтеграція з «розумними охоронними системами», дозволяє побудувати високоефективний комплекс безпеки і контролю.

Також ми пропонуємо і прості бюджетні системи відеоспостереження в секторі SOHO (будинок, офіс, кафе або невеликий магазин), де немає потреби в надмірному функціоналі. Незважаючи на свій мінімалізм, вони повністю справляються з поставленими завданнями спостереження і контролю.

 • 1Акцент на онлайн доступ. Зайняті люди не сидять на одному місці. Перегляд камер спостереження через Інтернет з будь-якої точки світу, на будь-якому зручному пристрої - ось обов'язкова норма для наших систем.
 • 2Тільки надійне і перевірене роками обладнання. Ми пропонуємо рішення від одного з провідних виробників систем відеоспостереження HIKVISION, які мають високі показники відмовостійкості при доступних цінах.
 • 3Індивідуальний підхід. Кожен проект, як і кожен наш замовник - унікальні. Ми не "штампуємо копії", а пропонуємо індивідуальні рішення.
 • 4Повна гарантія і безкоштовна підтримка. Ми настільки впевнені в нашому обладнанні і якості монтажу, що надаємо повну гарантію на всю систему. Це означає, що в разі поломки, виїзд на місце і заміна обладнання виконується повністю за наш рахунок. Також ми гарантуємо безкоштовну консультацію по телефону або по інших каналах зв'язку без обмеження терміну дії.

Приносимо вибачення. Даний розділ сайту знаходиться на реконструкції.

Приклад трансляції з камери відеоспостереження на каналі Онлайн Відео Систем:
Трансляція наживо з камери відеоспостереження супермаркету

За більш детальною інформацією, звертайтеся: Контакти

Тяжко уявити сучасні культурні та бізнес заходи без аудіовізуального супроводу. Ефективним доповненням медійних тенденцій останнім часом стали інтернет-трансляції з можливістю спостереження за тим, що відбувається з будь-якої точки світу в режимі онлайн, а також подальшого перегляду в запису. Онлайн трансляції івентів - це потужний інструмент по залученню додаткової публіки, поширенню необхідної інформації і підвищенню іміджу.

Що ж ми пропонуємо?

Організація і проведення інтернет трансляцій в Ужгороді та Закарпатській області. Онлайн трансляції. Мовлення в Інтернет.

Можливості онлайн трансляцій:

 • 1багатокамерна відеозйомка
 • 2монтаж відеоряду в режимі реального часу
 • 3вставка написів, реклами, титрів, фірмової атрибутики
 • 4вставка заздалегідь підготовлених матеріалів: музики, відео, інфографіки
 • 5запис і збереження результуючого матеріалу на Вашому сайті або каналі в youtube
 • 6трансляції події, що територіально розподілена по різним локаціям
 • 7перегляд в режимі "онлайн" на комп'ютерах, смартфонах і телевізорах з функцією Smart TV
 • 8виїзд по Закарпатській області та в регіони України

Організація і проведення онлайн трансляцій з використанням сучасних засобів відеозйомки, аудіозаписи та телекомунікаційних технологій - один із напрямків діяльності «Онлайн Відео Систем». По суті - Ви отримуєте продукт, який можна порівняти за якістю з телевізійною передачею. Відео транслюється на Вашому сайті або будь-якому каналі онлайн-трансляцій в Інтернеті, наприклад, youtube. Можлива організація мовлення в режимі відеоконференції або телемосту з залученням аудиторії, що географічно розподілена по різними локаціям.

Області застосування:

 • 1презентації
 • 2конференції і прес-конференції
 • 3семінари та тренінги
 • 4навчальні курси
 • 5концертні та спортивні події
 • 6корпоративні заходи
 • 7інші масові та культурні заходи

Приклад онлайн трансляції від «Онлайн Відео Систем». В заході задіяно три відеокамери.

Чому ми?

Як відомо, локальна обчислювальна мережа (LAN, local area network, комп'ютерна мережа) - це сукупність апаратного та програмного забезпечення, що об'єднує комп'ютери в єдину систему обробки і зберігання даних. У загальному випадку, крім комп'ютерів, в таку мережу включають і масу інших периферійних пристроїв: принтери, IP-телефони, IP-камери, телевізори, різну техніку, в тому числі і побутову. В наш час важко уявити офіс, підприємство, магазин, готель, ресторан, будинок і навіть квартиру без локальної мережі.

Базою будь грамотної локальної мережі виступає універсальна телекомунікаційна система, яка називається структурованою кабельною системою (СКС). Вимоги щодо проектування та монтажу СКС описує світовий стандарт ISO / IEC 11801.

Побудована за цими нормами система:

 • 1забезпечує підключення в мережу не тільки комп'ютерної техніки, а й будь-яких слабкострумних пристроїв
 • 2збільшує термін морального старіння комплексу до 15-20 років за рахунок запасів по пропускній здатності
 • 3зменшує витрати на підключення нових абонентів, за рахунок виключення необхідності в додаткових будівельно-монтажних роботах
 • 4зменшує витрати на розширення і адміністрування мережі
 • 5забезпечує гарантію від виробника на 15-20 років

Структурована кабельна система є основою:

Ось чому саме вона лягає в основу реалізації практично всіх проектів Онлайн Відео Систем. Уже понад 20 років наша команда займається проектуванням і впровадженням СКС, локальних мереж, телефонних систем, систем відеоспостереження, контролю і безпеки. Як результат - сотні великих реалізованих проектів в області телекомунікацій та інформаційних технологій.

Структурована кабельна система може охоплювати не тільки один будинок, а й певну обмежену територію, що складається з декількох будівель (кампус). Вона ідеально підходить для організації телекомунікаційної системи супермаркетів, промислових підприємств, готелів, рекреаційних комплексів, великих комерційних об'єктів.

Ще більш загальний випадок - власна корпоративна мережа підприємства, яка складається з підрозділів, географічно рознесених по різних містах і навіть країнах. Для зв'язку між частинами мережі використовуються канали в Інтернет і спеціальне обладнання, яке забезпечує прозорий обмін даними між учасниками так, як ніби вони знаходилися в одній будівлі.

Проектування і монтаж комп'ютерних мереж та структурованих кабельних систем готелів, банків, офісів, підприємств в Ужгороді та Закарпатській області - повсякденна робота компанії Онлайн Відео Системи.

Приклад проектної документаціі структурованої кабельної системи кампусу та вигляд комутаційного вузла готельного комплексуПриклад проектної документаціі структурованої кабельної системи кампусу та вигляд комутаційного вузла готельного комплексу: СКС, локальна мережа, WiFi, телефонна система, відеоспостереження, готельна телевізійна система

Чому ми?

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.