Комп'ютерні мережі та СКС

Як відомо, локальна обчислювальна мережа (LAN, local area network, комп'ютерна мережа) - це сукупність апаратного та програмного забезпечення, що об'єднує комп'ютери в єдину систему обробки і зберігання даних. У загальному випадку, крім комп'ютерів, в таку мережу включають і масу інших периферійних пристроїв: принтери, IP-телефони, IP-камери, телевізори, різну техніку, в тому числі і побутову. В наш час важко уявити офіс, підприємство, магазин, готель, ресторан, будинок і навіть квартиру без локальної мережі.

Базою будь грамотної локальної мережі виступає універсальна телекомунікаційна система, яка називається структурованою кабельною системою (СКС). Вимоги щодо проектування та монтажу СКС описує світовий стандарт ISO / IEC 11801.

Побудована за цими нормами система:

  • 1забезпечує підключення в мережу не тільки комп'ютерної техніки, а й будь-яких слабкострумних пристроїв
  • 2збільшує термін морального старіння комплексу до 15-20 років за рахунок запасів по пропускній здатності
  • 3зменшує витрати на підключення нових абонентів, за рахунок виключення необхідності в додаткових будівельно-монтажних роботах
  • 4зменшує витрати на розширення і адміністрування мережі
  • 5забезпечує гарантію від виробника на 15-20 років

Структурована кабельна система є основою:

Ось чому саме вона лягає в основу реалізації практично всіх проектів Онлайн Відео Систем. Уже понад 20 років наша команда займається проектуванням і впровадженням СКС, локальних мереж, телефонних систем, систем відеоспостереження, контролю і безпеки. Як результат - сотні великих реалізованих проектів в області телекомунікацій та інформаційних технологій.

Структурована кабельна система може охоплювати не тільки один будинок, а й певну обмежену територію, що складається з декількох будівель (кампус). Вона ідеально підходить для організації телекомунікаційної системи супермаркетів, промислових підприємств, готелів, рекреаційних комплексів, великих комерційних об'єктів.

Ще більш загальний випадок - власна корпоративна мережа підприємства, яка складається з підрозділів, географічно рознесених по різних містах і навіть країнах. Для зв'язку між частинами мережі використовуються канали в Інтернет і спеціальне обладнання, яке забезпечує прозорий обмін даними між учасниками так, як ніби вони знаходилися в одній будівлі.

Проектування і монтаж комп'ютерних мереж та структурованих кабельних систем готелів, банків, офісів, підприємств в Ужгороді та Закарпатській області - повсякденна робота компанії Онлайн Відео Системи.

Приклад проектної документаціі структурованої кабельної системи кампусу та вигляд комутаційного вузла готельного комплексуПриклад проектної документаціі структурованої кабельної системи кампусу та вигляд комутаційного вузла готельного комплексу: СКС, локальна мережа, WiFi, телефонна система, відеоспостереження, готельна телевізійна система

Чому ми?

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.