Спостереження та контроль через Інтернет

Зайняті люди не сидять на одному місці. Ми знаходимося в постійному русі, але, при цьому, практично завжди маємо доступ до мережі Інтернет. У кишені - смартфон або в сумці - планшет, не важливо. Володіти ситуацією: в будь-якому місці, в будь-який час, на будь-якому пристрої - ось девіз сучасних систем безпеки.

Доступ до системи безпеки через Інтернет Онлайн контроль з будь-якої точки світу. Ви отримуєте віддалений доступ до своєї системи через Інтернет: перегляд камер спостереження, керування охоронною сигналізацією, оповіщення про події (тривога вторгнення, зняття або постановка на охорону та ін.)

Контроль на мобільних пристроях Підтримка мобільних пристроїв. Смартфон, планшет, ноутбук. Все що зручно і що знаходиться «під рукою». Причому, мобільні додатки практично нічим не поступаються програмам, що розроблені для стаціонарних комп'ютерів.

Підтримка основних операційних систем Підтримка популярних платформ. Програмне забезпечення систем безпеки адаптовано для найпоширеніших операційних систем: Windows, MacOS, iOS, adndroid.

Ми більше не прив'язані до стаціонарного монітора служби охорони. Особистий контроль і управління: цілодобово, в будь-якому місці, на звичному для вас пристрої.

Моніторинг комплексу відеоспостереження та керування охоронною системою через Інтернет на комп'ютері і смартфоні. iVMS-4200 і iVMS-4500 від Hikvision та Integra Control від SatelПерегляд камер спостереження та керування охоронною сигналізацією через інтернет на комп'ютері і смартфоні.
Програми iVMS від Hikvision та Integra Control від Satel

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.