Бюджетне відеоспостереження для SOHO

Ядром класичної системи відеоспостереження є відеореєстратор - пристрій, який приймає, обробляє і записує на внутрішній накопичувач відеопотоки від камер спостереження. Він же забезпечує доступ користувачів як до перегляду каналів в режимі реального часу, так і до архівів записів:

Класична схема відеоспостереження

Оскільки цифрова камера - це фактично невеликий автономний комп'ютер, підключений до мережі, вона може частково брати на себе завдання обробки і зберігання даних. Це властивість дозволяє побудувати бюджетні комплекси відеоспостереження без реєстратора для сегменту SOHO (оселя, невеликий офіс), де кількість камер невелика і потрібно досягти результату при порівняно малих початкових вкладеннях.

Якщо всередину цифрової камери встановити невеликий накопичувач у вигляді MiscoSD карти, то відпаде необхідність у придбанні центрального пристрою зберігання та обробки відео:

Схема системи відеоспостереження без реєстратора з автономним записом даних на SD карти

Незважаючи на простоту, такий комплекс має практично ідентичний функціонал, що і стандартні «реєстраторні схеми»: багатокамерний онлайн контроль, перегляд архівів тощо. Якщо максимальна кількість планованих камер знаходиться в діапазоні від 1 до 3, то ціна цього рішення буде менше класичного.

Переваги:

  • 1менша вартість

Недоліки:

  • 1менший обсяг накопичувачів для зберігання відео записів
  • 2проблематичність одночасної роботи з системою декількох користувачів
  • 3втрата записаних даних в разі викрадення камери
  • Згодом, при збільшення кількості камер понад 3-4, таку схему можна легко трансформувати в класичну.

Ще один варіант бюджетного рішення - це системи з технологією хмарного зберігання даних:

Схема хмарного відеоспостереження через Інтернет

Відеосервера знаходяться в Інтернеті, а у Вас ми встановлюємо тільки камери спостереження. Щомісяця Ви платите абонплату за обробку та зберігання даних. Сума залежить від кількості каналів, тому, додаючи до системи нові або виключаючи якісь існуючі камери, ви самі плануєте щомісячні витрати в залежності від своїх поточних потреб.

Переваги:

  • 1невисокі початкові вкладення
  • 2цілодобова техпідтримка пристроїв зберігання і обробки відео
  • 3доступ до записаних даних навіть в разі викрадення камер і/або відеореєстратора

Недоліки:

  • 1залежність збереження даних від працездатності каналу в Інтернет
  • 2щомісячні витрати на оренду каналів зберігання

Збереження даних в хмарі може проводитися паралельно з локальним записом, яке було розглянуто в двох попередніх варіантах. В такому випадку гарантується збереження даних у разі викрадення або пошкодження локальної системи.

Встановлення відеоспостереження квартири, будинку, офісу, магазину - це повсякденна робота команди «Онлайн Відео Систем». В залежності від ваших вимог і планованого бюджету, ми підберемо оптимальну схему реалізації конкретного проекту.

Тепер ви більше не прив'язані до стаціонарного монітора служби охорони. Контролюйте особисто: цілодобово, в будь-якому місці, на звичному для вас пристрої.

Зв'яжіться з нами

Подзвонити нам
+380(50)697-67-70
Viber Написати/подзвонити
+380(50)697-67-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Написати нам
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.